Zeytin Yaprağı Sirkesi

 300,00

Zeytin yaprağı sirkemiz de oluşan sirke anasının güzelliğine bakar mısınız? Ev yapımı sirkeler de eğer böyle ana oluşmuyorsa o sirke tam olarak olmuştur diyemeyiz.
Her şeyi ile şifa olan zeytinin insan sağlığı için faydalı bütün çeşitleri elimizde mevcuttur. Özellikle şeker hastalarının tercih ettiği çok güzel geri dönüşler aldığımız Zeytin yaprağı sirkesini toptan ve perakende olarak tedarik ediyoruz.

Mağaza
0 out of 5
  Üreticiye Sorabilirsin

Stokta yok

Kargoya verilmesi 3-5 İş Günü

Uzun yaşamın sırrı olan zeytin yaprağının şifa niteliğinde faydaları bulunmaktadır. Sadece uzun yaşamın değil zayıflamanın da sırrı olan zeytin yaprağının faydaları bitmek bilmiyor. Derde deva zeytin yaprağının faydaları nelerdir? Neye iyi gelir? İşte zeytin yaprağı hakkında önemli bilgiler.
Zeytin yaprağı gerek kurutulduğunda çayı ile mucizevi şekilde zayıflamanızı sağlıyor, gerekse de bağışıklık sistemine fayda sağlıyor. Doğal yöntem olduğu için de masrafsız oluyor. Kilo şikayeti olanlar için hastane tedavileri baydıysa alternatif tıp bazen tek çözüm olabiliyor. Zeytin yaprağı da kilo şikayeti olanlar için doğru çözüm yolu oluyor.
Zeytin Yaprağının Faydaları Nelerdir?
Kurutulmuş zeytin yaprağı; Soğuk algınlığı, dizanteri, romatizma, cilt hastalıkları, zatürre, bronşit, mantar ve zona hastalıklarını tedavi eden mucizevi bir bitkidir. Evinizde kuruttuğunuz zeytin yaprağını çay halinde kullanabilirsiniz. Evinizde yoksa da aktarlarda bulabileceğiniz mucizevi yaprak, zayıflamada da bir numaralı şifalı bitkidir.
Bağışıklık sistemi zayıf olanlar için kurutulmuş zeytin yaprağı tüketmek oldukça önemlidir. Sistemdeki zayıflığı onarır ve güçlü bir bağışıklık sistemini vücuda kazandırır. Cilt hastalıklarına birebirdir. Cildin genç ve parlak görünümü kazanması kullanılır.
Kurutulmuş zeytin yaprağı toz haline getirilip çay yapılır. Günde iki çay bardağı kurutulmuş zeytin yaprağı bir haftada kilolardan kurtulmanızı sağlar. Zayıflamak için tok tutan zeytin yaprağı, kalori isteğini de azaltıyor. Dolayısıyla kalp hastalıklarına iyi geliyor. Vücutta mikrop kapmış yaralara karşı oldukça faydalıdır. Özellikle taze yaralar için birebir olan zeytin yaprağı tozu uygulandığında yaralı bölgeyi mikroptan arındırır. Sindirim sistemine ve bağışıklık sistemine zarar veren bileşenleri ortadan kaldırır. Sistemlerin performansını artırarak daha işlevsel olmasını sağlar.
Zeytin Yaprağı Neye İyi Gelir?
İster çay haliyle isterse de farklı karışımlarla hazırlanan zeytin yaprağı diyabet hastalığından kalp hastalıklarına kadar birçok hastalığa iyi geliyor. Hastalıklara iyi gelmesi ve tedavi sürecini hızlandırması için günlük tüketimi faydalı olacaktır.

Ağırlık 1.5 kg
Boyutlar 30 × 15 × 15 cm
Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Zeytin Yaprağı Sirkesi”

General Enquiries

There are no enquiries yet.