TÜRKİYE'NİN VE AVRUPA'NIN EN DOĞAL PORTALI

yabyoo ile ORGANİK/ DOĞAL ve EL İŞİ ürün üretenler ile bu ürünlere ulaşmak isteyenleri buluşturuyoruz. Bu platform hem üreticiler hem tüketiciler için çok güvenli ve faydalı bir ortam sağlamaktadır.

NE YAPACAĞIZ
EL İŞİ, ORGANİK ve DOĞAL ürünler insan sağlığı için daha faydalıdır. Ve biz insanlara bu ürünleri daha kolay ve güvenli bir yoldan direk üreticiden tüketiciye ulaştıracak bir platform sağlayarak, bir çok insanı hem ticari hem sıhhi anlamda fayda sağlamayı hedefliyoruz.
Sisteme yüklenen tüm ürünlerin gerçekten EL YAPIMI, ORGANİK ve DOĞAL olduğu uzmanlarımız tarafından yapılacak kontroller sonrasında onaylanacak ve sistemde listelenecektir. Böylece tüketicilerin satın aldığı ürünlerin doğruluğunu tespit etmiş olacağız.

NEDEN İHTİYAÇ DUYDUK
Tüketicilerin günümüzde gerçekten doğal ürünlere ulaşması oldukça zor. Üreticilerinde, büyük bir zahmet ve zaman harcayıp ortaya koydukları ORGANİK, DOĞAL veya EL İŞİ ürünlere müşteri bulabilmesi de bir o kadar zorlu bir süreç.
Tüketicilerin doğru ürünlere kolay ve güvenilir şekilde ulaşabilmesi, üreticilerin ise sadece üretimlerine odaklanabilmesi için yabyoo‘yu kurduk. Doğal olan herşeyi sevenleri buluşturmak için varız.

SEVİMLİ DOSTLARIMIZI UNUTMUYORUZ
yabyoo, doğal ürünler ile insan sağlığını düşündüğü kadar, sevimli dostlarımızın da iyi bir hayat yaşamalarına katkı sağlamaktadır. yabyoo üzerinden yapacağınız her siparişin toplam tutarının bir kısmı sokak hayvanlarının beslemelerinde ve sağlıkları için kullanılacaktır.
Ayrıca, dilerseniz Sevimli Dostlarımız kategorisi altında yer alan bölümden direk mama satın alabilir veya onların tedavileri için bağışta bulunabilirsiniz.
Üreticilerimizin ise yapacağı bağışlar veya alacakları mamalar sonrasında kendilerine tarafımızdan çeşitli imkanlar sunulacaktır.

Misyonumuz;

İnsanlara basit, kullanımı kolay ve güvenilir iletişim ağı imkanı vererek, müşterisine değer veren bir hizmet kültürünü oluşturmaya öncü olmak.

Vizyonumuz;

Teknolojik ve bilimsel yenilikleri kullanarak alanında yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak. Saygın, istikrarlı, güçlü ve güvenilir bir şirket haline gelmeyi görev edinmek.