Yabyoo web tabanlı online bir portaldır. Doğal ve organik ürünlerin yanı sıra el işi ve el emeği üreticilerinin ürünlerini kolay ve güvenli bir yoldan tüketicilere ulaştırır.

Evet. Vergi mükellefi olmayan bireysel üreticilerimiz sistemimize dahil olabilirler. Üretici kayıt formunu doldururken vergi mükellefi bölümüne “hayır” yazmaları ve vergi numarası yerine kendi TC Kimlik numaralarını yazmaları yeterlidir.

“Kısa Süreli Avantaj Paketi” aktif olduğu süre içerisinde kayıt olan tüm üreticiler için, üyelik bedeli süresiz olarak ücretsiz olacaktır. Sadece yapacakları satışlardan %10 Komisyon + KDV satış hizmet bedeli alınacaktır.

Doğal, organik, el işi ve el emeği ürünlerinin üreticilerine.
Bu ürünlere ulaşmak isteyen tüketicilere.
Sokaktaki, barınaktaki ve çöplüklerdeki mağdur hayvanlara.

Üreticilerin ve tedarikçilerin büyük bir uğraş ve zaman harcayıp ortaya koydukları, DOĞAL ve EL YAPIMI ürünlerine alıcı bulabilmesini kolaylaştırmak için.
Tüketicilerin, sağlıklı ve doğru ürünlere kolay ve güvenilir şekilde ulaşabilmesi, üreticilerin ise pazar ve müşteri arama derdinden uzaklaşarak, sadece üretim ve tedarik işlerine odaklanabilmeleri için yabyoo‘yu kurduk.

Diğer portallar veya eticaret sistemlerinden farkımız, filtrelememizin daha özenli şekilde yapılması ve ürün ana kategorilerimizin sayısının az olmasıdır. Dolayısı ile tüketiciler Yabyoo’ya geldiğinde ne aradığını bilerek gelir, çok zaman harcamadan istediği tüm ürünlere kolay yoldan ulaşır.
Ayrıca, doğaya ve emeğe duyduğumuz saygıdan dolayı kategorilerimiz özenle seçilmiştir.

Portalımız tamamen doğal ve organik içerikli ürünlerin yer aldığı bir platformdur. Sizde de konseptimize uygun ürünler bulunduğu için cüzi üyelik bedelleri ve komisyon oranları karşılığında sistemimize dahil olabilirsiniz, bizde kendi reklam gücümüzü kullanarak ürünlerinizi geniş tüketici ağımızla buluştururuz.

Çok fazla çeşit ürün olduğu için, saklama sorunları yaşanacağından dolayı stoklu çalışmıyoruz. Üreticilerimiz kendi depolarından/mağazalarından ürün çıkışı gerçekleştirmektedir. Ancak, yabyoo sistemine ürünlerinizi girerken stok bilgisi yazabilirsiniz ve sistem bunu otomatik olarak takip edecektir.

Sipariş ödemesi tamamlandığında ürün tüketiciye mağaza koşulları dahilinde gönderilmektedir. Yabyoo kargo sürecine sadece iade durumlarında müdahil olmaktadır.

Yazılı ve görsel medya organları öncelikli olmak üzere, yoğun şekilde bölgesel internet/sosyal medya reklamları kullanılacaktır.

Teknoloji departmanımız en güncel güvenlik önemlerini ve yazılımlarını kullanmaktadır. Veri transferlerimiz SSL ile sağlanmaktadır. Ayrıca, farklı şehirde yedekli sistemlerimiz yer almaktadır.

Kendinize ait olan yönetim ekranından tüm satış raporlarınızı ve komisyonlarınızı görebileceksiniz.

Bu konuda görüşme yaptığımız kargo firmaları var. Kendi araçlarınız var ise sizin belirteceğiniz lokasyonlar için sipariş alabiliriz.

Sistemimiz açıldıktan kısa bir süre sonra ürünleriniz gümrük geçişinde sorun teşkil edecek statüde değilse yurtdışı gönderileri de yapabileceksiniz.

Toptan satış yapmamaktayız.

Kendinize uygun üretici üyelik paketini seçerek olabilirsiniz.

Ülkemizde organik sertifikasına sahip olmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ürünleriniz doğal ve katkısız ise sistemimize dahil olabilir.

Siparişlerin ödemesi yabyoo sistemine gelmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra yabyoo komisyonu kesilerek muhasebe departmanımız ödemenizi bize iletmiş olduğunuz hesabınıza göndermektedir. (Buradaki süreç, sizden alınan ürün faturası ve bizim satış faturamız ile muhasebeleştirilmektedir.)

yabyoo ürünleri zaten insan sağlığına önem verecek şekilde seçilmektedir. İnsanlara faydalı olurken sokak hayvanlarına da faydalı olmayı tercih ettik. Onların da bizim gibi bir can taşıdığının farkındayız, en az onlarda bizim kadar sağlıklı yaşamayı hak ediyor.

Yabyoo üzerinden mama ve para bağışları kabul edilecektir. Bunun yanı sıra bizde yabyoo ailesi olarak toplam kazancımızın %10’nu sokak hayvanlarına ayıracağız.
Toplanan tüm para bağışları sokak hayvanlarının sağlık giderleri için kullanılacaktır. Mamalar ise gerekli bölgelere tarafımızca ulaştırılacaktır.

Başka soru var mı?

Başka sormak istediğiniz sorunuz varsa aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Sorunuz en kısa süre içerisinde (genelde aynı gün) yanıtlanacaktır.