TÜRKİYE'NİN VE AVRUPA'NIN EN DOĞAL PORTALI

Sahipsiz canlarımız için mama almak için lütfen tıklayın.

yabyoo doğal ürünler ile insan sağlığını düşündüğü kadar, sevimli dostlarımızın da iyi bir hayat yaşamalarına katkı sağlamaktadır.
yabyoo üzerinden yapacağınız her siparişin toplam tutarının bir kısmı sokak hayvanlarının beslemelerinde ve sağlıkları için kullanılacaktır.

DÜŞÜNCELERİMİZ
Yüzyıllardır hayvanlar insanların her zaman yanında oldular. Günümüz de ise, mevcut şehir yaşamı ve yapıların büyümesiyle birlikte onların yaşam alanları daraldı. Özellikle sokak hayvanlarını düşünecek olursak soğuk kış günlerinde bile betondan başka yatacak bir yerleri yok. Oysa düşünmemiz gereken; “Onlar insanların hayatının sadece bir kısmında, insanlar ise onların bütün hayatı boyunca varlar.”
Bu kısacık ömürlerinde daha rahat ve daha güzel bir hayat hak ettiklerini düşünüyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Sizlerin de destekleriyle birlikte ve yabyoo markası büyüdükçe bizim sokak hayvanlarına yapacağımız iyilikler hiç son bulmayacaktır. Kendi kazancımızın büyük bir kısmını sokak hayvanları için harcayacağız. Bu harcamalar, gerek sağlıkları gerek beslenmeleri gerek ise ileriye dönük bir çok problemin çözülmesine olanak sağlayacaktır.
O sessiz, masum canların hayatlarına dokunmak ve daha iyi bir ömür geçirmelerine vesile olmak hedefimizdir.

DESTEKLERİNİZ
yabyoo üzerinden yapacağınız her alış veriş ile zaten destek olacaksınız. Ancak, postalımızın sevimli dostlarımız kısmından mama satın alarak bazılarının karınlarının doymasına vesile olabilir veya istediğiniz miktarda para bağışı yaparak hem sağlıklarına hem de beslenmelerinde büyük destek sağlayabilirsiniz.
Eğer yabyoo.com’a girmişseniz zaten destek vermek için bir adım atmış oluyorsunuz.

PROJELERİMİZ
Halen üzerinde çalışmalarımızın ve görüşmelerimizin devam ettiği projelerimiz bulunmaktadır. Bunların başlıcaları;
* Türkiye’deki tüm sokak hayvanlarının doğru ve gerçek kısırlaştırma operasyonları ile üremelerinin kontrol altına alınması.
* Uzun vade de tesis zincirleri kurularak sokaklarda yaşamak zorunda olan hayvanları mümkün olduğu kadar bu tesislerde yaşamlarına devam etmelerini sağlamak.
Esasında konunun özüne inecek olursak, ülkemizde “köpek” ve “hayvan” gibi kelimeler onların değerini düşürmektedir ve en başta bunun değişmesi gerektiğini düşünüyoruz.