SATIŞINIZI ARTTIRMA YOLLARI NELERDİR?

Satışınızı arttırmak için bir çok yol vardır, ancak biz yabyoo olarak deneyimlerimizi sizlerle paylaşıp satışınızı arttırma konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Aşağıda sıralayacağımız maddelerin tümünü gerçekleştiriyor olmanız başarıya ulaşmanız için faydalı olacaktır.

1) Ürün Fotoğrafı: Unutmayın ki, ürününüzü görüntülemeyi cezbeden en önemli etken ürün fotoğrafınızdır. Bunun için, ürününüzü en iyi şekilde gösteren ilk fotoğrafı ve imkanınız varsa ikinci fotoğrafı da yüklemenizi öneriyoruz. Örn: El işi battaniyenin ilk örgü halinin fotoğrafı, ikinci fotoğraf için ise örgünün detayını göstermek gibi.
2) Fotoğraf Kalitesi: Ürün fotoğrafınızın kare olması ve yüksek çözünürlükte olması anlaşılır olacaktır.
3) Kısa Açıklama: Kısa açıklama alanı ürün sayfamızın üstünde yer alacaktır. Ürününüz ile ilgili olan en önemli bilgiler bu alanda yer almalıdır.
4) Açıklama: Bu alanda ürününüze ait tüm detay bilgileri yazabilirsiniz.
5) Ürün Etiketleri: Etiketler ürününüze ulaşım ve aramalarda çıkması için etkilidir. Ürün etiket adet sınırlaması yoktur fakat ürününüze özel etiketleri yazmalısınız. (Her etiket arasında virgül kullanınız.)
6) Ürün Adı: Anlaşılır ve açıklayıcı olmalıdır.
7) Ürün Fiyatı: Yabyoo’da bir çok üretici ve ürün yer almaktadır. Her geçen gün üretici ve ürün sayısı artmaktadır ve bir rekabet ortamı oluşmaktadır. Bu nedenle en uygun fiyatları belirleyerek tek ürün satışından büyük kazanç düşüncesinden uzaklaşıp, bir çok ürün satmayı hedefleyen fiyat politikası belirlemenizi öneriyoruz.
8) Mağaza Adresi: Yabyoo mağaza bilgilerinizi yazmanızı öneriyor. https://yabyoo.com/magaza/MAGAZAADINIZ gibi bir profiliniz bulunmaktadır. Markanıza veya ürününüze ait logo ekleyebilir, kapak fotoğrafı koyabilir ve hakkınızda yazısı yazabilirsiniz. Ayrıca, kendinize ait sosyal hesaplarınızda direk mağaza adresinizi paylaşıp tüm ürünlerinizi müşterilerinize gösterebilirsiniz.
9) Tanıtım ve Reklam: Reklam alanlarımız hakkında bilgi almak için tıklayın.