Kargo işlemlerinizde kendi mağazanıza özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Her üretici ve satıcı bilir ki, kargo “alıcı ödemeli” olduğunda tüketiciler uzaklaşabilir. Bunu aşmak için örnek olarak mağazanıza özel 100 TL üzeri kargolar ücretsiz yapabilirsiniz. Sistem bu bilgileri kontrol edecek ve mağazanızın ürünleri sepetlere eklendiğinde ücretsiz kargo için kalan miktarı hesaplayacaktır.

Ayarlarınızı yapmanız çok kolay.

Yönetim Ekranınızdan Ayarlar bölümüne giriyoruz.

Gelecek olan ekranda Kargo bölümüne giriyoruz.

Gelen ekranda, Gönderimi Etkinleştir seçiyoruz. Hemen aşağısına gelecek olan bilgilerde Gönderi Süresini seçiyoruz ve Kargo Ayarları bölümünde Bölgelere Göre Nakliye seçiyoruz.

Hemen aşağıda oluşacak ekranda Gönderim Yöntemini Ekleyin ‘e tıklıyoruz.

Gelecek olan ekranda ilk gönderim yöntemini seçiyoruz. Ve Gönderim Yöntemi Ekle ‘ye bastığımızda hemen açılacak olan ekranda Ücretsiz Kargo seçip ekliyoruz.

Ücretsiz kargo seçeneğiniz artık ekranda görünüyor. Ancak, ücretsiz kargo şartlarını oluşturmak gerekiyor. Ücretsiz Kargo seçeneğinin altında yer alan Düzenle butonuna basıyoruz.

Açılacak olan ekranda Yöntem Başlığı Ücretsiz Kargo olacaktır. Ücretsiz gönderim için minimum sipariş miktarına TL olacak şekilde bilgiyi yazıyoruz. Açıklama bölümüne ise şartı yazıyoruz ardından kaydediyoruz.

Gelecek olan ekranda artık işlemlerimizin detaylarını görebilir ve dilediğiniz an değişiklik yapabilirsiniz. Sorularınız olması halinde iletişim sayfamızda yer alan irtibat bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz.