Hanımeli Çiçeği Yağı 20 ml

 70,00

Hanımeli Çiçeği Yağı 20 ml ( Yoğundur / Konsantredir)

Mağaza
0 out of 5
  Üreticiye Sorabilirsin

29 adet stokta

Adet
Kargoya verilmesi 1-3 İş Günü

Zeytin yağının en saf en doğal olanıyla taş baskı , soğuk sıkım zeytin yağımızla ve taze Hanımeli çiçekleriyle aşılanıp yavaş yavaş ağır ağır aylarca demlenmesiyle oluşmuştur . Mis gibi kendi öz has kokusu vardır . Faydaları saymakla bitmez .Gıdaya da uygundur . Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz . El emeğidir . 👩🏼‍🤝‍👩🏻Anne-kız yapmaktayız .
Bir damla yağı cildi yenilemeye yetecek kadar güçlüdür. Tohumu alternatif tıpta krem hazırlamada kullanılır. Ilıman iklimde rahatlıkla yetişen hanımeli çiçeği kozmetik sanayinde ciddi bir yeri vardır. Güçlü bir anti inflamatuvar ve anti oksidandır. İltihaplı deriyi yatıştırır . kırışıklıkların ve yaşlılık lekelerinin görünümünü en aza indirirken, cildin yüzeyine kan çekerek yeni hücrelerin büyümesini ve gençleşmiş bir görünüm oluşmasına etki eder. pigmentasyonu ortadan kaldırabilir ve akne semptomlarını azaltmak için kullanılabilir. Ayrıca, egzama, sedef hastalığı ve diğer çirkin iltihaplı cilt durumlarının semptomlarını da iyileştirmekte faydalıdır . Antibakteriyel özellikleri sayesinde yanıkları, sıyrıkları ve kesikleri tedavi etmek ve enfeksiyondan korumak için de mükemmeldir.
Hanımeli Çiçeği sizin içsel gerginliğinize, içinizde kopan fırtınaları dinginleştirecek bir liman olur. Adını koyamadığımız duyguları bir maske ile taşımamıza izin vermez, her şey olduğu gibi görünmelidir. Duyguları saklamak ya da neşeli bir gülücüğün, kahkahanın arkasına koymak en çok bize zarar verir. Hanımeli nazikçe dokunur kalbimize, acısını, mutsuzluğunu alır. Kadın olduğumuzu hatırlatırken bu dönemin geçici olduğunu fısıldar kulağımıza. Gerekli denge bu güçlü YİN Çiçeğiyle kurulabilir. ENERJİ aktivasyonu zira bu dönemde bir çoğumuz evden çıkmak şöyle dursun, perdeleri kapatıp tüm gün gizlenmeyi tercih edebiliriz. Enerji seviyesini ve gerekli bedensel gücü bize sağlayacaktır. anlı, neşeli, kıpır kıpır titreşimleri, Zeytinyağının sorumlulukları taşıma gücü ile birleşince enerji parlamaya başlar.

Hanımeli Çiçeği özellikle Dolunayın yükseldiği ve sizi etkisi altında hissettirdiği, aşırı duygusal hallerin yüzeye çıkması, ağlamaklı durumlar, kendini çirkin hissetme, zihinsel takıntılarla karşımıza çıkar. Bu dönemde Ayın etkisini farkındalıkla kullanmak, Yin Çiçeklerden oluşan bir çiçek çayı içmek, özel bir ritüel zamanı yaratmak hatta bir mum bile olsa yakarak meditatif olmayı özen gösterilmelidir. Yin Çiçeklerden oluşturduğunuz bir Dolunay ritüeli kendimizi çok daha hissetmemizi sağlayacaktır. Ayaklarınız için hazırlayacağınız banyonuza birkaç damla Hanımeli Yağı damlatmak , sizi bu çiçeğin eşsiz özleri ile topraklar, negatif kanalları temizler. Sizin dişil enerjinizi sakinleştirebilir. Kendinize gevşemek için zaman ayırın, kendinizi severek büyüyün, kalbinizi kapatmayı, gizlemeyi değil açmayı dileyelim.

Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Hanımeli Çiçeği Yağı 20 ml”

General Enquiries

There are no enquiries yet.