- 38%

Gül Suyu 100 ml

 80,00  50,00

Yağı Alınmamış Gül Suyu 100ml

Mağaza
0 out of 5
  Üreticiye Sorabilirsin

99 adet stokta

Adet
Kargoya verilmesi 1-3 İş Günü

Türk gülünden geleneksel yöntemlerle buharda damıtılarak yapılmış ve yağı alınmamıştır. Kullandığınız da yağ dokusunu hissediceksiniz yumuşacık dokusun da . Hiç bir katkı maddesi yoktur . Mis gibi kokusu güllerin kendisinden gelmektedir . Gül suyunun en saf en doğal halidir . Direk gülün özüdür . Hidrosol değildir . Hidrosol de yağ olmaz . Uçucu yağı alınırken çıkan su da yağ olmaz !
En güçlü kokulardan biri olan gül kokusunun 320 MHz frekansı vardır. Tüm kokular içinde en fazla titreşim yayan gül, sevgiyi, saflığı, sadeliği, BİR olmayı, beden-zihin-ruh bütünlüğünü simgeler. Evrende sevgiden daha güçlü bir şey yoktur. Sevginin frekansı en etkili şifa gücüne sahiptir 🧡 Gül frekansı en yüksek bitkidir .
Onun frekansına yaklaşabilen başka hiçbir şey yoktur. Frekansların ve titreşimlerin SIRRI’nı çözen kainatın SIRRI’nı çözer. Zaten kainatın SIRRI”nı çözen herşeyin SIRRI’nı çözmüş olur.
Yaratılmış olan herşey belli bir frekans aralığındadır ve titreşim yayar. Bu ; ALLAH’ın yaratış sisteminin kanunudur.
Gülün bu yüksek frekansta olmasının insanlara inanılmaz mucizevi etkileri vardır. İşte bu yüzden yüzyıllar boyunca tasavvuf ehli Gül SU’yuna önem vermiş, sık kullanmıştır.
Gülü kokladığımız anda duymuş olduğumuz o koku beynimizin sahip olduğu frekansı bir anlığına inanılmaz derecede yükseltir. Frekansın yükselmesinin birçok faydaları vardır. Bunlardan özellikle öne çıkanlar;
Frekansınız yüksek olursa hastalıklara kolay kolay yakalanmazsınız.
Anlama, algılama kapasiteniz çok yükselir.
Zekanız kesinleşir, kavileşir.
Psikolojik yönden oldukça sağlıklı bir halde olursunuz.
Vücudunuzun genç, dinamik ve zinde olarak uzun bir ömür sürmesi frekansınızın yüksek olmasına bağlıdır.
Hakiki GÜL SU’yunu yüzünüze sürdüğünüzde frekansınız anlık olarak değil, çok uzun süre kalıcı olarak yükselir.Çünkü yüzümüzdeki epidermis tabakasına, GÜL SU’yundan başka etki edebilecek, içeriye nüfuz edebilecek başka birşey yoktur.
Cilde Faydaları ; Gül suyu makyaj sabitleyicidir . Atopik ciltlere , egzamaya , lekelere , siyah nokta ve gözeneklere , saç derisine ve dökülmesine çok iyi gelmektedir.
👩🏼‍🤝‍👩🏻Tüm ürünleri Anne – Kız el ele gönül gönüle yapmaktayız 🌸

Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Gül Suyu 100 ml”

General Enquiries

There are no enquiries yet.