Gece Bakım Kremi (tüm ciltler için)

 75,00

Gece Bakım Kremi (tüm ciltler için)

Biz uykuya dalarken cildimiz kendini yenilemek için çalışmaya başlar. Geceye özel bitki yağlarından oluşturduğumuz kremle cildimizin çalışma sürecine gece boyunca destek verip onarım sürecini hızlandırıyoruz. Cildimizin altında bulunan katmanlara organik belgeli balmumu, propolis ve doğal yağlarımızla kolejen takviyesi yaparak oluşan hasarları minimuma indirerek onarıyoruz. Gece kremimizi düzenli kullanarak yüzünüzde oluşan sarkmalar, göz çevrenizde oluşan kaz ayakları ve tüm kırışıklıklarınızı kontrol altına alabilir ve geriletebilirsiniz. Gülmek hiç bu kadar balmumlu olmamıştı. 50 cc 150 tl ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz

Mağaza
  Üreticiye Sorabilirsin
Adet
Kargoya verilmesi 1-3 İş Günü

Gece Bakım Kremi (tüm ciltler için)

🌿Biz uykuya dalarken cildimiz kendini yenilemek için çalışmaya başlar.
🌿Geceye özel bitki yağlarından oluşturduğumuz kremle cildimizin çalışma sürecine gece boyunca destek verip onarım sürecini hızlandırıyoruz.
🌿Cildimizin altında bulunan katmanlara organik belgeli balmumu, propolis ve doğal yağlarımızla kolejen takviyesi yaparak oluşan hasarları minimuma indirerek onarıyoruz.
🌿Gece kremimizi düzenli kullanarak yüzünüzde oluşan sarkmalar, göz çevrenizde oluşan kaz ayakları ve tüm kırışıklıklarınızı kontrol altına alabilir ve geriletebilirsiniz.
🌿Aromaterapik etkilidir.
🌿Yenilebilir bakım ürünü.
❌İçerisinde yapay ve katkı maddeleri bulunmaz.
Gülmek hiç bu kadar balmumlu olmamıştı.

50 cc 150 tl ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz

Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Gece Bakım Kremi (tüm ciltler için)”

General Enquiries

There are no enquiries yet.